bizuteria-2020.pl

Błyskotki jest to określenie stosunkowo szerokie. Jak można je z kategoryzować? Oczywiście biorąc pod uwagę metal, z jakiego zostały zrobione, a także które kamienie użyto. Teraz jednak przeprowadzimy podział pod kątem rodzaju produktów złotniczych.
Łańcuszki na Szyję – ubóstwiane od wielu lat, zarówno przez panie oraz panów. Subtelna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj noszona na piersi – kwintesencja niewieściego uroku.
Złote kolczyki to następny typ kobiecych produktów jubilerskich. Najczęściej tworzy się je ze białego złota. Odróżniamy cały szereg rodzajów koczyków, na przykład Angielski. To one pozostają najpopularniejsze na cały świecie ze wszystkich rodzajów biżuterii.
Sygnety (pierścionki) od lat ozdabiają także kobiecą dłoń. Są takie klasyczne, choć bywają także sztuki z rubinami. Z reguły mają jakąś personifikacje.
Bransolety to delikatne łańcuchy, które panie zazwyczaj ubierają na dłoń, choć czasami również na nodze, ostatnimi czasy pozostaje to nieprzeciętnie „cool and sexy”
Beadsy – rodzaj, jaki przywędrował do naszego kraju ze stylowych Włoszech. Korale nakładane są tutaj na srebrną bransoletę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że zawieszki dostępne w bardzo dużej liczbie typów prawie wszelka kompozycja jest inna.
Na świecie pojawia się również wersja pochodząca w USA. W której charms pozostają zawieszane do ogniw bransoletki za pomocą malutkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charmsów.
Obrączki – należą do działu sygnetów. Ostatnio niebagatelnie zyskały popularności. Wszyscy narzeczeni chcą mieć wzory oryginalne i indywidualną dedykacją.
Zegarki na rękę – nasza ostatnia grupa z segmentu biżuterii. Niezwykle często wybierana również przez mężczyzn. Istotny pozostaje nie tylko materiał, ale i urządzenie wewnątrz.
Rodzajów biżuterii pozostaje naprawdę niemało. Jeśli już dokonujemy wyboru czasem lepiej poszukać niewielką firmę złotniczą. Produkty będą zdecydowanie przedniejszej jakości oraz także nieco tańsze.

biżuteria 2020