producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze posrebrzane, czy też z metali szlachetnych? Jakie wybieramy częściej? Ten spór ma miejsce całkiem długo na rynku. W tej chwili postaramy się udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Choć problem nie jest aż tak łatwe jak się wydaje. Oba rodzaje wyrobów jubilerskich posiadają znane wady, ale również i liczące się plusy posiadania.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej wytwarza się ją z wyizolowanego srebra. Dlatego właśnie pozostaje sporo więcej warta. Tworzy się ją galwanizując rudy srebra. Jest znacznie dostojniejsza oraz właśnie przez to częściej wybierają ją klienci bogatsi. Także ważne jest punkt jej zbytu, zazwyczaj są to salony z biżuterią. Jest odpowiedni pokazana w podświetlonych, gablotach. W czasie jej kupna nierzadko dostaniemy eleganckie pudełeczko. W takim salonie pomoc na pewno pozostanie lepsza i lepiej wykwalifikowana. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym również nie powinniśmy zapominać, nie uczulają.
Biżuteria sztuczna – pozostaje z reguły produkowana ze mieszanin zwykłych metali, a wykańcza się ją niedużą powłoką metalu szlachetnego. Te wyroby raczej w niekrótkim czasie niszczeją i kobiety kupują nowe. Ich najwybitniejsza pozytywna strona to oczywiście niska wartość produkcji. Ze smutkiem uważamy, że potrafi wywoływać uczulenia, z reguły biżuteria z dodatkiem chromu. Co najważniejsze rodzaje tej biżuterii są nadzwyczaj oryginalne z uwagi na skład, po prostu zdecydowanie łatwiej ją zrobić. Sety tutaj z reguły złożone są z dwóch części – kolczyków i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria srebrna jest precyzyjniej wykonana, a także nie powoduje uczuleń. Choć pozostaje zdecydowanie w wyższej cenie, ponadto nie niszczy się aż tak szybko jak sztuczna. Jednakże modele sztucznej biżuterii są ładniejsze i tańsze. Który rodzaj pozostaje lepszy? W naszej opinii są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow